My Smart Parties
My Smart PartiesİletişimMy Smart PartiesInstagramMy Smart PartiesFacebookMy Smart PartiesTwitterMy Smart PartiesYou TubeMy Smart PartiesPinterestMy Smart PartiesBlogMy Smart Parties

Özgeçmişim

Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği mezunuyum. İhracat yapan tekstil konfeksiyon firmalarında üretim, Planlama ve Pazarlama Bölümleri'nde çalıştım. Değişik zamanlarda Bristol - İngiltere Abon Language School, Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi MIS ve MOTEM İngilizce Programları ve English Time Advance ve Toefl Programları'na katıldım.
Bilgisayar kullanımı konusunda kendimi geliştirmek için Web Tasarım, Google Seo Adwords, Grafik Tasarım, İllustrasyon, Photoshop, Grafik Desen Çizimi, Yayın Grafiği ve özel günler için parti düzenleme konusunda Ahşap Boyama, Özel Gün Kutlamaları, Girişimcilik konularında eğitimler aldım.
www.talenthouse.com'da yarışmalara katıldım. www.kadinveanne.com ve www.annenindukkani.com sitelerinin logo ve görsellerini, www.ekosut.com' un broşürünü hazırladım. Tasarımla ilgili yaptığım çalışmalarımı kendi bloğumunda yayınlamaktayım.
Bütün birikimlerimden yola çıkarak özel günlerinizde yanınızda olmak ve bu güzel günlerinizi unutulmaz yapmak amacıyla My Smart Parties'i kurdum. Sitemi , sosyal medyayı, tüm görselleri , çizimleri kendim hazırlamaktayım. Bize mail yoluyla veya sosyal medyadan ulaşabilirsiniz. Sizlerle güzel partilerde buluşmak üzere...

Sevgilerle,
Rengin Gürkut

İletişim Bilgileri:

info@mysmartparties.com
mysmartparties@gmail.com

Yaptığımız Workshop Ve Katılımlar

Okyanus Okul Öncesi Eğitim Kurumları'nın Göztepe Anaokulu'nda anasınıfı öğrencileri ile bir kurabiye workshop'u gerçekleştirdik.

23 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Sıra Dışı Annelik Derneği tarafından düzenlenen 2.İkiz Şenliği'ne katıldık.

Broşürümüz

parti organizasyonuparti organizasyonu