My Smart Parties
My Smart PartiesİletişimMy Smart PartiesInstagramMy Smart PartiesFacebookMy Smart PartiesTwitterMy Smart PartiesYou TubeMy Smart PartiesPinterestMy Smart PartiesBlogMy Smart Parties

Limon Temalı Doğum Günü Partisi

Limon Temalı Doğum Günü Sayfamıza hoşgeldiniz. Sürpriz partimizin detaylarını sizinle paylaşıyoruz. Limon temalı doğum gününde ev yapımı yiyecekler istendiği için My Smart Parties olarak limonlu yaşpasta, limonlu cupcake, limonlu puding, tuzlu çeşitleri olarak peynirli ve kıymalı börekler, peynirli açmalar pişirdik. Konsept doğallık ve limon olunca misafirlerimize hediye olarak vermek üzere limon kabuklarının içine mumlar hazırladık. Ayrıca çok beğendikleri için suda yüzen limon mumlarımız da büfemizde yerini aldı.

Temaya uygun olarak çizimlerimizi yaptık. İyi ki doğdun duvar bayrakları, pasta için küçük bayraklar ve kürdan süsleri, cupcakeler için kürdan süsleri ve cupcake kılıfları, hazırlanan yiyeceklerin etiketleri, teşekkür kartları, mutlu yıllar kürdan süsleri, su şişesi ve limonata etiketleri, kapı giriş panosu temamıza göre çizildi ve özenle hazırlandı.Ponponumuz ve duvar yelpazemizi de tema renklerinde hazırladık. Beğeneceğinizi umuyoruz. Sizde limonu çok seviyor ve özel bir gününüzde tema olarak düşünüyorsanız, yakınlarınız veya sizin için böyle bir parti hazırlayabiliriz.

Güncel partiler ve parti hediyelikleri için instagram sayfamızdan bizi takip ediniz.