My Smart Parties
My Smart PartiesİletişimMy Smart PartiesInstagramMy Smart PartiesFacebookMy Smart PartiesTwitterMy Smart PartiesYou TubeMy Smart PartiesPinterestMy Smart PartiesBlogMy Smart Parties

Bebek Anı Kartları | Gold Puantiye Tema

Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartlarımız aylık kartlardan ve bebeğinizin yaşadığı ilklerinin kartlarından oluşmaktadır. "Ben .... İşte Benim Hikayem" Kartını da doğum kartı gibi düzenliyoruz; bebeğinizin ismini ve doğum bilgilerini (tarih,saat,kilo,boy) yazıyoruz. Eğer bebeğiniz doğmadıysa bilgilerin karşılarını boş bırakıyoruz, siz bebeğiniz doğunca bilgilerini yazıyorsunuz. Bebek Anı Kartlarımızı 24 adet, 32 adet veya 40 adet sipariş edebilirsiniz.

Bebek Anı Kartlarınızın arkası boş olup not alabilirsiniz veya bebeğinizin fotoğrafını yapıştırabilirsiniz. İsterseniz size özel karton çanta da sipariş edebilir, kartlarınızı karton çantanızda saklayabilirsiniz.

Fotoğraflarını gördüğünüz Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartlarımız özel yazılarla kişiye özel üretilmiştir. Siz Standart yazılarımızla ya da gördüğünüz özel yazılarla sipariş verebilirsiniz. Standart Bebek Anı Kartlarımız ve Gold Puantiye Temalarımız dışında size özel temalar da üretiyoruz.

Kişiye özel hazırlanan gold puantiye tema bebek anı kartlarımız için mail veya sosyal medya yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ürünleriniz en kısa sürede hazırlanacak ve kargo ile size gönderilecektir.

Bebek Anı Kartları - Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - Gold Puantiye Tema