My Smart Parties
My Smart PartiesİletişimMy Smart PartiesInstagramMy Smart PartiesFacebookMy Smart PartiesTwitterMy Smart PartiesYou TubeMy Smart PartiesPinterestMy Smart PartiesBlogMy Smart Parties

Bebek Anı Kartları | Gold Puantiye Tema (İsimli)

İsimli Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartlarımız aylık kartlardan ve bebeğinizin ilk 1 sene yaşadığı ilklerinin kartlarından oluşmaktadır ve tüm kartları size özel isimli hazırlamaktayız. "Ben .... İşte Benim Hikayem" Kartını da doğum kartı gibi düzenliyoruz; bebeğinizin ismini ve doğum bilgilerini (tarih,saat,kilo,boy) yazıyoruz. Eğer bebeğiniz doğmadıysa bilgilerin karşılarını boş bırakıyoruz, siz bebeğiniz doğunca bilgilerini yazıyorsunuz. Bebek Anı Kartlarımızı 24 adet, 32 adet veya 40 adet sipariş edebilirsiniz. Ücret ve diğer detaylar için mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Kartlarınızın arkası boş olup not alabilirsiniz veya bebeğinizin fotoğrafını yapıştırabilirsiniz. İsterseniz size özel karton çanta da sipariş edebilir, kartlarınızı karton çantanızda saklayabilirsiniz.

Fotoğraflarını gördüğünüz Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartlarımız her kartta bebeğinizin ismiyle üretilmektedir. Standart Bebek Anı Kartlarımız ve Gold Puantiye Temalarımız dışında size özel temalar da üretiyoruz.

Kişiye özel hazırlanan gold puantiye tema bebek anı kartlarımız için mail veya sosyal medya yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ürünleriniz en kısa sürede hazırlanacak ve kargo ile size gönderilecektir.

Bebek Anı Aylık Kartları - İsimli Gold Puantiye Tema Bebek Anı Aylık Kartları - İsimli Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - İsimli Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - İsimli Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - İsimli Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - İsimli Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - İsimli Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - İsimli Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - İsimli Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartları - İsimli Gold Puantiye Tema